Meme Kanseri, Meme Kanseri Belirtileri, Kendi Kendine Meme Muayenesi, Jinekomasti Meme Hastalıkları, Fibroadenom, Memede Ağrı
Kendi Kendine Meme Muayenesini Öğrendiniz mi? Meme Kontrolünüzü Yaptırınız. Cevaplanmasını İstediğiniz Sorularınız İçin Bize Ulaşınız. Kemik Dansitometrenizi Yaptırdınız mı? Gerekli Beslenme Öğelerini Öğreniniz.
   
 
Sağlık Testi
YASAL UYARI!
Dr. Cevdet Tuğrul Sağlık Polikliniği web sitesinde, web sitesinden ulaşılabilir alanlarda, mesajlarda, reklamlarda bahsi geçen tanımlamalar, uygulamalar, tedavi yöntemleri, cihazlar konusundaki bilgilendirmeler çok çeşitli bilgi kaynaklarından ve cihazların tanıtıcı broşürlerinden alınarak hazırlanmıştır. Buradaki hiçbir bilgi, tıbbi tavsiye amacı taşımaz, tedavi protokolü oluşturma amacı ile kullanılamaz, tedavi yöntemlerinin kişilere uygunluğu ya da uygun olmadığı konusunda tavsiye veyahut fikir vermez, kişilerin tedavi konusundaki yönlendirmelerine esas alınamaz.

Bilgiler çeşitli kaynaklardan derlendiği için kurumumuzun hiçbir sorumluluğu ya da garanti fonksiyonu olmadığı gibi kurum sitedeki her türlü bilgiyi istediği an değiştirmeye yetkilidir. Bu değişikliklerden dolayı kurumumuzun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitedeki hiçbir bilgi, kişinin doktorundan bağımsız bir şekilde tedavisine yön veremez, esas alınamaz.

Sitemiz ile ilgili eleştiri ve uyarılarınızı
info@mememerkezi.com adresine gönderebilirsiniz.
Perde İzmir


Meme Kanserinin Tanımı
ve Tedavi Yöntemleri

Video Arşivi için Tıklayınız.